Naše služby

Nabízíme komplexní služby spojené s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí

Prodej

Při prodeji Vaší nemovitosti připravíme její profesionální prezentaci. Zhotovíme fotografie a video prohlídku pro inzerci. Vyřídíme veškeré náležitosti spojené s prodejem a převodem nemovitosti na nového vlastníka.

Nákup

Na základě Vašich požadavků vyhledáme vhodnou nemovitost. Doprovodíme Vás na prohlídku, při které odborně zhodnotíme stav nemovitosti v závislosti na ceně. Nabízíme komplexní právní servis či konzultaci u naší smluvní advokátní kanceláře.

Odhad

Chcete znát tržní hodnotu Vaší nemovitosti? Zvažujete prodej? Na základě dlouholetých zkušeností, znalosti realitního trhu a s využitím katastrálních dat, Vám připravíme tržní analýzu nebo znalecký posudek na míru.

Financování

S financováním nového bydlení Vám pomohou, našimi klienty prověření finanční poradci, kteří se nezaleknou žádných překážek a najdou to nejlepší možné řešení pro Vás.

Advokát

Jako jedna z mála realitních kanceláří nabízíme úschovu provize na bankovním účtu advokáta. S penězi pak nakládáme až ve chvíli, kdy na ně máme právní nárok. Advokátní služby spojené s prodejem či koupí nemovitosti jsou v naší režii.

Kontaktujte nás

Máte zájem o prodej nemovitosti? Chcete nebo potřebujete koupit nemovitost? Nebo se jen chcete zeptat, jak pracujeme a co všechno pro Vás zařídíme? Nebojte se na nás obrátit s dotazem o radu či pomoc ve světě realit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.